Search:

Nyheter:

Socon på den grønne bølge

Les mer...

Socon har ansatt ny lærling

Les mer...

Socon leverer mekaniske hjelpesystem til Jernbaneverket

Les mer...

SOCON sikrer 10-års kontrakt med ApplySørco

Les mer...

Kontaktpersoner

Einar A. Vindenes

Daglig leder

Tlf: (+47) 56 32 68 28
Faks: (+47) 56 32 68 30
E-post: einar@socon.no
Mob: (+47) 41 53 71 30
 

Vidar Gjerde

Drifts- og teknisk leder
Sveiseingeniør (IWE)

Tlf: (+47) 56 32 68 31
Faks: (+47) 56 32 68 30
E-post: vidar@socon.no
Mob: (+47) 98 20 98 31

Ole Vindenes

Prosjektleder

Tlf: (+47) 56 32 68 25
Faks: (+47) 56 32 68 30
E-post: ole@socon.no
Mob: (+47) 98 20 98 25

 

 Tor Ove Ingebrigtsen

 Prosjektleder / 477

Tlf: (+47) 56 32 68 26
Faks: (+47) 56 32 68 30
E-post: toi@socon.no
Mob: (+47) 98 20 98 26

Robert Tvedt

Produksjonsleder   

Tlf: (+47) 56 32 68 32
Faks: (+47) 56 32 68 30
E-post: robert@socon.no
Mob: (+47) 98 20 98 32

 

Jon Dorsey

Salg

Tlf: (+47) 56 32 68 29
Faks: (+47) 56 32 68 30
E-post: jon@socon.no
Mob: (+47) 98 20 98 29

Åge Skår

Prosjektleder / IWT

Tlf: (+47) 56 32 68 20
Faks: (+47) 56 32 68 30
E-post: age@socon.no
Mob: (+47) 99 27 52 02
 

Phu Xuan Nguyen

Sveiseinspektør

NS477:2005

Tlf: (+47) 56 32 68 20
Faks: (+47) 56 32 68 30
E-post: phn@socon.no
Mob:
 

Sverre Skår

Logistikk- og
innkjøpsleder

Tlf: (+47) 56 32 68 20
Faks: (+47) 56 32 68 30
E-post: sverres@socon.no
Mob:  (+47) 48 03 20 44
 

Anita Vindenes

KHMS-leder

Tlf: (+47) 56 32 68 11
Faks: (+47) 56 32 68 10
E-post: anita@sotragruppen.no
Mob:  (+47) 98 20 98 11
Sotra Contracting AS - SOCON
Gamle Vindenesvegen 11,
5363 Aagotnes, NORWAY
Telephone:
Telefax:
E-mail:
(+47) 56 32 68 20
(+47) 56 32 68 30
contracting@socon.no
Intranett a part of:
Sotra Contracting
Webdesign og pubiseringsløsning levert av Argo Internett AS ©