Search:

Nyheter:

Socon på den grønne bølge

Les mer...

Socon har ansatt ny lærling

Les mer...

Socon leverer mekaniske hjelpesystem til Jernbaneverket

Les mer...

SOCON sikrer 10-års kontrakt med ApplySørco

Les mer...

Kontaktpersoner

Einar A. Vindenes

Daglig leder

Tlf:

(+47) 56 32 68 28

E-post:

einar@socon.no

Mob:

(+47) 41 53 71 30

 

Åge Skår

Teknisk leder
(IWT)

Tlf:

(+47) 56 32 68 20

E-post:

age@socon.no

Mob:

(+47) 99 27 52 02

Ole Vindenes

Prosjektleder

Tlf: (+47) 56 32 68 25
E-post: ole@socon.no
Mob: (+47) 98 20 98 25

 

 Tor Ove Ingebrigtsen

 Prosjektleder / 477

Tlf: (+47) 56 32 68 26
E-post: toi@socon.no
Mob: (+47) 98 20 98 26

Robert Tvedt

Driftsleder   

Tlf:

(+47) 56 32 68 32

E-post:

robert@socon.no

Mob:

(+47) 98 20 98 32


 

Jon Dorsey

Salg

Tlf: (+47) 56 32 68 29
E-post: jon@socon.no
Mob: (+47) 98 20 98 29
 

Phu Xuan Nguyen

Sveiseinspektør

NS477:2005

Tlf: (+47) 56 32 68 20
Faks: (+47) 56 32 68 30
E-post: phn@socon.no
Mob:
 

Sverre Skår

Logistikk- og
innkjøpsleder

Tlf: (+47) 56 32 68 20
E-post: sverres@socon.no
Mob:  (+47) 48 03 20 44
 

Anita Vindenes

KHMS-leder

Tlf: (+47) 56 32 68 11
E-post: anita@sotragruppen.no
Mob:  (+47) 98 20 98 11
Sotra Contracting AS - SOCON
Gamle Vindenesvegen 11,
5363 Aagotnes, NORWAY
Telephone:
Telefax:
E-mail:
(+47) 56 32 68 20
(+47) 56 32 68 30
contracting@socon.no
Intranett a part of:
Sotra Contracting
Webdesign og pubiseringsløsning levert av Argo Internett AS ©